Kasia Olichwier-Bendig

Supreme Centrum Edukacyjne

BIOS

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim oraz Akademii Metodyka PASE. Od 8 lat prowadzi swoją szkołę językową Supreme w Augustowie, w której pełni rolę lektora języka angielskiego i metodyka. W swojej szkole oraz od niedawna na blogu www.besupreme.pl zaraża ludzi filozofią : #dreambig #workhard #besupreme, dzięki której mogą się oni stawać lepszą wersją samych siebie.

ABSTRAKT

Kreatywne sztuczki-magiczki

… jak sprawić, żeby każda lekcja była hipnotyzującym doświadczeniem niczym wizyta w Disneyland ?
… żeby uczniowie wspominali ją po latach z gęsią skórką i motylami w brzuchu ?
…żeby była ona wielgachną radochą i dla uczniów i dla ciebie ?
… i czy jest to możliwe żeby przygotować ją w zastraszająco szybkim tempie i mieć stały dostęp do nigdy niekończących się arcyciekawych pomysłów ?

jeśli uczysz chimerycznych gimnazjalistów, bubkowatych licealistów czy też niewiedzących-czego-chcą dorosłych i szukasz kreatywnych rozwiązań, które ubarwią klasowe życie twoje i twoich uczniów a przygotowanie ich nie zajmie ci 3 tysięcy lat świetlnych.

zapraszam na mój wykład

nie zostawimy suchej nitki na pytaniach :
-zwykłe elementy lekcji serwowane niezwykle
– czyli gdzie można dać upust swojej kreatywność (konkretne zadania) ?
-skąd czerpać inspirację ?
– jakie miejsca odwiedzać i co zawsze mięć przy sobie aby umiejętnie stymulować naszą kreatywność(moje patenty na 24-godzinną kreatywność)
Zaprezentowane pomysły są wynikiem mojej 10-letniej pracy metodą prób i błędów. Chciałabym się z Tobą podzielić czymś co wyśmienicie sprawdza się w mojej klasie/szkole – czyli zero teorii – 102% praktyki.