Małgorzata Mansoor

metodyk, lektor, właścicielka szkoły

BIOS

Jestem właścicielem szkoły, metodykiem, lektorem, ale przede wszystkim uczniem. Wierzę w spełnianie marzeń i osiąganie tego co niemożliwe. Dlatego kiedy powiedziano mi dawno temu, że nie nadaję się do pracy z dziećmi i młodzieżą, zostałam technikiem obsługi turystycznej i pilotem wycieczek. Studiowałam też stosunki międzykulturowe na Wydziale Orientalistyki. Wszystkie te doświadczenia wzbogaciły mnie i pozytywnie wpłynęły na moje postrzeganie procesu uczenia się i relacji z ludźmi, ale i tak szukałam odwagi i sposobu, żeby wrócić do mojego marzenia. I tak trafiłam najpierw do Nauczycielskiego Kolegium Języka Angielskiego, a później na Wydział Lingwistyki Stosowanej i na kurs CELTA. Pracowałam w państwowej szkole podstawowej i gimnazjum. Cały czas jednak szukałam swojego miejsca i dlatego w 2013 roku otworzyłam Mansoor Academy. Niezmiennie fascynuje mnie drugi człowiek i proces uczenia się. W wolnych chwilach śpiewam w samochodzie, głaszczę moje koty i otwieram zamknięte drzwi.

ABSTRAKT

Po pierwsze nie przynudzaj, po drugie trzymaj tempo, po trzecie ucz skutecznie

Zdarza Ci się mówić, że masz za mało czasu, żeby przekazać uczniom wszystko co masz zaplanowane na daną lekcję? Czy faktycznie 45min to za mało? Dodatkową trudnością jest też znudzenie uczniów i różne poziomy językowe w jednej klasie. Znasz te wyzwania? Zapraszam na praktyczny warsztat wykorzystania prostych zasad, które znacząco poprawiają efektywność zajęć.

Przećwiczymy proste zasady, które skutecznie wyeliminowały na moich zajęciach znudzenie, różnice poziomów, a od lektora wymagają niewielkiego przygotowania. Do zobaczenia!