Witold Machlarz

PASE

BIOS

Trener biznesu i rozwoju osobowego, absolwent Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim, studiów podyplomowych z Psychologii Biznesu i Zarządzania Ludźmi w Firmie na Akademii Leona Koźmińskiego oraz  Zarządzania Firmą Rodzinną (FBA) i Akademii Liderów w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Aktualnie doktorant na Wydziale Zarządzania Akademii Leona Koźmińskiego w  Warszawie. Przedsiębiorca i praktyk biznesu.  Założyciel i wieloletni dyrektor zarządzający sieci szkół językowych English College. Certyfikowany międzynarodowy coach. Założyciel firmy szkoleniowo doradczej www.humanexcellence.pl specjalizującej się w szkoleniach, coachingu i projektach doradczych z zakresu komunikacji, motywacji, umiejętności menedżerskich oraz nowoczesnego przywództwa.

ABSTRAKT

FROM GOOD TO GREAT, czyli jak uczynić ze szkoły dobrej szkołę wielką

W trakcie III-go  Kongresu PASE  chciałbym podjąć temat przewodni FROM GOOD TO GREAT. Idąc tropem znakomitego dzieła Jim Collins, pragnę podzielić się z Państwem swoimi przemyśleniami oraz zainspirować Państwa do wspólnych przemyśleń nad tym, jak ze Szkoły Dobrej uczynić SZKOŁĘ WIELKĄ. Jakie najważniejsze wyzwania stoją obecnie przed menedżerami i liderami szkół oraz jakie style myślenia i jakie działania dają szkołom realną szansę na ich dalszy rozwój i budowanie organizacji sukcesu.

Serdecznie zapraszam  na moją sesję otwierającą blok „Zarządzanie” w Piątek 12-go Maja oraz sesję panelową „Dlaczego Warto Zostać Szkołą ze Znakiem Jakości PASE – czyli o budowaniu trwałej przewagi konkurencyjnej”, która odbędzie się w sobotę 13-go Maja.

Do zobaczenia!