Sławomir Łopalewski

Prezes Zarządu PKO Ubezpieczenia

BIOS

Jest absolwentem Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz IESE Business School University of Navarra w Barcelonie, gdzie ukończył studia biznesowe Advanced Management Program. Studiował także na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Ukończył kursy ze strategii i zarządzania na Harvard Business School w USA oraz kursy z zarządzania sprzedażą w Kellogg School of Management Northwesten University w USA. Od 2008 roku związany z jest Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. (obecnie PKO Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.).

Sławomir Łopalewski posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w renomowanych firmach konsultingowych. Pracował m. in. w Coopers&Lybrand (obecnie PwC), Cap Gemini Ernst&Young, a także w Deloitte Advisory, gdzie jako menadżer zajmował się doradztwem strategicznym.

ABSTRAKT

Jak odkryć Twój indywidualny potencjał i zwiększyć efektywność osobistego rozwoju

Na pewno słyszałeś hasło: Możesz być kimkolwiek tylko chcesz, jeśli tylko będziesz pracować odpowiednio długo i wytrwale. Czy jednak na pewno jest to prawda i czy dzięki temu rzeczywiście osiągniesz życiowy sukces? Może lepiej postawić na rozwijanie Twoich mocnych stron i być o wiele, wiele więcej tym, kim już jesteś, bowiem jeśli rozpoznasz i nauczysz się pielęgnować swoje naturalne talenty, możliwy będzie Twój ponadprzeciętny rozwój.

Jak odkryć Twój indywidualny potencjał i zwiększyć efektywność osobistego rozwoju to temat sesji warsztatowej, w czasie której dowiesz się, jak rozwijać własne talenty, radzić sobie z porażkami oraz cieszyć się z systematycznego rozwoju osobistego.